Karyotip - Teknoloji, İnternet, Mobil ve WordPress

Windows-7-masaüstü araç

Windows 7 Masaüstü Araçları

4 sene önce yayınlanan bu yazı tarafından Bilgisayar kategorisine eklenmiş.

Selamlar,

Çeşitli uygulamalar ile masaüstünüzü daha zengin ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.Masaüstünüzü zenginleştirecek 7 farklı Windows 7 widget’la kullanışlı ve eğlenceli bir masaüstüne sahip olun.

İşte Windows 7 Masaüstü Uygulamarı

Clipboard Manager

Geçmişinize hızlı bir şekilde erişmk için widget kullanın. Daha önce kopyaladığınız veya taşıdığınız belgelere hızla erişip, gerekeni yapabilirsiniz.

Clipboard Manager İndir

MiniTV

Çok güzel bir masaüstü TV uygulaması…Bir çok TV kanalını izlemenize imkan tanıyan bir widget olan MiniTV’yi belirli bir süre sonra kapanacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

MiniTV İndir

Ultimate Explorer

Birbirinden güzel farklı site elinizin altında.Basit bir araç gibi görünmesine karşın pek çok farklı siteden bilgi arayabilirsiniz. YouTube, Amazon ve dahası elinizin altında.

Ultimate Explorer İndir

NASA TV

Nasa TV’yi canlı olarak izlemek için NASA’nın sunduğu bu masaüstü widget’i kullanabilirsiniz. Uluslarası Uzay İstasyonu’nu gözlemlemek isteyenler için çok yararlı.

NASA TV İndir

Weather Underground

Masaüstünüzden hava durmunu takip edin.Havanın nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? İnsanlığın en önemli sorunlarından birisi olan günlük giyimize yardımcı olacak bir uygulama.

Weather Underground İndir

Colour Picker

Farklı grafik uygulamalarda aynı rengi kullanmak için oldukça yararlı. Ayrıca kendi renk paletinizi de oluşturabilirsiniz.

Colour Picker İndir

The Magic Folder

Magic Folder ile masaüstünüzü ve indirme klasörlerinizi düzene sokabilirsiniz.Masaüstünüz ve indirme klasörünüz inanılmaz bir şekilde karıştıysa, çözüm Magic Folder olabilir.

The Magic Folder İndir

Reklam sayfasından mail göndererek gün içinde ulaşabilirsiniz.

Bu yazılara da göz atmak ister misiniz?

fm-2014-yüz-paketi
FM 2014 Üç Büyükler Yüz Paketi
Football Manager hayranları için açtığımız konular devam ediyor.Bildiğiniz gibi FM 2014 içerisinde Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş gibi takımların...
2 sene önce yayınlandı.
indir
FM 2014 Sahte Oyuncu (Çözüm)
Son dönemlerde çok popüler olan bu sorunu teknolojifaresi.com adresinde paylaştım.Gereksiz forum sitelerinden de blogum alınıp...
2 sene önce yayınlandı.
gta 5
GTA 5’de Öküz Olmak
Daha önceki konularımda iPhonedo’ya ait videolar paylaşmıştım iPhone 5S ve 5C tanıtımı gibi..Apple cihazı olmayan...
2 sene önce yayınlandı.

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazı güzel olmuş eline sağlık!! ;))

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?